تماس با ما
اکسیر کشاورزی یزد

تاریخچه اکسیر

تاریخچه اکسیر

به نام خدا
شرکت اکسیر کشاورزی تولید کننده سموم دفع آفات نباتی با نام تجاری AGROXIR در تاريخ 1381/12/14 با رسالت ایجاد ارزش افزوده در چرخه تولید غذا تاسیس و متعاقب آن مورد بهره برداری قرار گرفت و طي ساليان گذشته موفق به كسب دستاوردهاي زيادي گرديده است.
بنابراين AGROXIR ناميست كه در پي تامين مجموعه گسترده اي از نيازمنديهاي چرخه توليد غذاست.

این شرکت با انگیزه تکیه بر  تولید داخلی، حرکت در مسیر اشتغالزایی ،جلوگیری از خروج ارز و واردات سم ،و برطرف کردن نیازهای منطقه ای ،  تشکیل و در ادامه در سال 1383موفق به اخذ پروانه بهره برداری فرمولاسیون سموم دفع آفات نباتی از وزارت صنایع و معادن شد.

طراحی، ایجاد و به کارگیری سیستم های مدیریتی بر اساس الگوهای جهانی چون ISO 9001;2008 و  بکارگیری تمام ابزار مورد نیاز مدیریتی در راستای بالا بردن  سطح کمی و کیفی تولیدات از همان ابتدا مودر توجه مدیران این شرکت  بوده و در سال 1386موفق به اخذ این گواهینامه از شرکت اورتوف آلمان گردید.

 شركت اكسير كشاورزی در فاز اول توليد خود موفق به راه اندازی خطوط توليد حشره كش EC، علف كش EC ، علف كش SL و خط توليد  روغن امولسیون شونده گیاهی شد.

و همچنين در سال 1387 نيز با راه اندازی خط توليد SC   ، توانست حدود 70% از سبد کالای مورد نیاز مصرف کنندگان را پوشش دهد.

شركت در نمايشگاههاي متعدد سراسر كشور همه و همه نشان دهنده عزم راسخ اين شركت جهت شناساندن هرچه بيشتر برند     AGROXIR ، به جامعه  کشاورزی و ایستادن بر بلندای افتخار و گام نهادن در راه ایرانی آباد بوده است كه بدون شك اين اهم فقط در سايه تلاش هوشمندانه و عاشقانه ميسر خواهد بود.
شرکت اکسیر کشاورزی در راستای دست یابی به بازارهای جهانی ، تاکنون از کشورهای هند،چین و ترکیه دارای نمایندگی میباشد.
این شرکت در سال 1389 برنامه ریزی تولید سموم پودری و سموم حشره کش خانگی را آغاز و در ادامه در سال 1390 با توفیق الهی موفق به دریافت مجوزهای لاز م از سازمان حفظ نباتات و وزارت بهداشت و درمان گردید.و این سموم نیز در دسترس مصرف کنندگان عزیز قرار گرفت.
شرکت اکسیر کشاورزی با منابع انسانی بسیار مجرب و سازماندهی مناسب از ابتدا تا به امروزدارای معاونت فنی و اجرایی ، مدیریتهای کارخانه، بازرگانی ، مالی و پشتیبانی – اداری در واحدهای جداگانه میباشد.که در اين بخش ها 60 نفر بصورت دایم و 40 نفر بصورت فصلی مشغول به کار میباشند.
افتتاح دفتر تهران و واحد R&D از گامهای بلند این مجموعه بوده است که در سال 1390 برداشته شد و با حضور متخصصان و کارشناسان مستقر در این واحد تمامی تحقیقات و پشتیبانی های لازم انجام میگردد.
این شرکت در ادامه راه دست به تولید کود آهن %6 با نام "های استرون" با کاربری استفاده در خاک نمود و برنامه تولید کود آهن با قابلیت محلول پاشی و کودهای NPC ، را در دست بررسی وانجام مراحل اولیه تولید دارد.
از دیگر قدمهای بزرگ شرکت در اواخر سال 91 تولید ادجوانت آکوااکسیر با قابلیت تنظیم سختی آب بود که به حمد الهی با موفقیت و استقبال گسترده ای روبرو شد .فریگیت ،سیتووت و ... نمونه های دیگری از ادجوانت هایی است که تولید آزمایشی آنها انجام و در شرف تولید انبوه است.
شرکت اکسیر کشاورزی در ادامه برنامه تولید سموم تبوکونازول ، دیفنوکنوزول و کاربندازیم را در دست اقدام دارد . همچنین این شرکت با پتانسیل تولید سالیانه معادل 7500000 لیتر سم ادامه راه داده و امروز عرضه کننده بخش زیاد و مهمی از نیاز کشاورزی کشور میباشد.
امید است با نگاه به آینده ای روشن شاهد پیشرفت روز افزون صنعت کشاورزی کشورعزیزمان ایران  باشیم.


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اکسیر کشاورزی یزد می باشدطراحی و پیاده سازی: خدمات وب پرشین مدیا